Jakie perfumy kupić mamie?

Jakie perfumy kupić mamie?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Urodziny, imieniny, Dzień Matki – okazji do zakupu pięknych perfum dla mamy jest wiele. Jednakże sam pomysł na kupno perfum nie wystarcza do uszczęśliwienia bliskiej osoby, ponieważ w drogeriach dostępnych jest wiele zapachów o różnej trwałości i intensywności. Warto więc nauczyć się na co zwracać uwagę przed wyborem perfum, po to by jedynym kryterium podczas zakupów nie został wygląd opakowania.

Nuta zapachowa – co wybrać?

Największy dylemat podczas zakupu stanowi niewątpliwie wybór odpowiedniej nuty zapachowej. Perfumy w formie prezentu są bowiem sprawdzonym podarunkiem, jednak wyłącznie wtedy, gdy kupiony zapach trafi w gust obdarowywanej osoby. Pierwszym kryterium, którym warto kierować się podczas decydowaniu o wyborze konkretnego produktu są upodobania konkretnej osoby.

Jeśli wśród kosmetyków Twojej mamy królują intensywne i eleganckie zapachy powinieneś postawić na perfumy, które równie mocno podkreślać będą jej charakter. Być może znajdziesz flakonik z kończącym się produktem? Uzupełnienie półki z perfumami o często wykorzystywany zapach z pewnością zadowoli obdarowaną.

Inne kryteria podczas zakupów dotyczą wieku kobiety, konkretnej okazji, a nawet… pory roku. Młodsze panie, a także te, które kochają perfumy na co dzień z pewnością ucieszą się z rześkich zapachów kwiatowych. Te mamy, które korzystają z perfum jedynie „od święta” z pewnością cieszyć będą się z wyrafinowanych nut zapachowych.

Co z porami roku? Wiosną i latem królują przede wszystkim mgiełki zapachowe oraz perfumy o odświeżającej nucie. Zima z kolei sprzyja eleganckim zapachom, które są niezwykle intensywne i długo utrzymują się na powierzchni skóry.

Zapach jedyny w swoim rodzaju

Osoby, którym bardzo trudno jest odnaleźć się wśród produktów w perfumerii lub nie są pewne, jakie flakoniki stanowią kolekcje ich mamy, mogą postawić na unikatowe połączenia. Obecnie znaleźć można bowiem perfumerie, które proponują swoim nabywcom tworzenie indywidualnych zapachów, według własnych potrzeb. Pod okiem doświadczonych specjalistów nabywca sam ustala, jakie zapachy chce ze sobą połączyć i tworzy jedyny w swoim rodzaju zestaw perfum. Nie podlega wątpliwości, że tego typu produkt zadowoli mamy.

Flakonik na ratunek!

Do zakupu perfum dla mam można podejść także z innej strony. Jeśli jesteś przekonany, że Twoja mama kocha każdy rodzaj perfum, wybierz dla niej taki, który opakowany będzie w piękny flakonik. Dostępne na rynku produkty najlepiej obejrzeć w perfumeriach. Poszczególne formy flakoników są wówczas najbardziej zaskakujące – od tradycyjnych prostopadłościanów i kul, aż do wymyślnych kształtów przypominających torebkę czy obuwie. W tym przypadku warto również kierować się charakterem mam.

Eleganckie kobiety, które kochają luksusowe kosmetyki z pewnością docenią najprostsze formy flakoników, w których piękno tkwi w szczegółach. Z kolei te z mam, które prowadzą dynamiczny tryb życia i uwielbiają zabawę, koniecznie powinny otrzymać najbardziej zaskakujące kształty butelek z zapachem. W ich przypadku sprawdzą się wymyślne flakony.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*